Outdoor gym manufacturer

Firma Huse to sprawdzony producent siłowni zewnętrznych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Utrzymuje się na rynku dzięki innowacyjnym pomysłom i nietuzinkowym rozwiązaniom, dotyczących niestandardowych siłowni. Na stronie mogą Państwo zobaczyć kilka aranżacji siłowni na wolnym powietrzu, zaprojektowanych i wykonanych przez Huse dla poszczególnych osiedli w różnych miastach. Produkujemy solidne urządzenia odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, które posłużą Państwu i Państwa Klientom przez wiele lat. Ze swojej strony gwarantujemy stabilność i najwyższą jakość wykonana siłowni zewnętrznej, która przyciągnie zarówno amatorów, jak i osoby uprawiające sport regularnie od wielu lat.

Siłownie na świeżym powietrzu zyskują coraz większą popularność nie tylko ze względu na promocję zdrowego i aktywnego stylu życia, ale również przez swoją ogólną dostępność. Często powstają przy ośrodkach rekreacyjnych oraz przy hotelach i parkach, dzięki czemu coraz więcej osób, niemających czasu na chodzenie na tradycyjną siłownię, chętnie korzysta z tego rozwiązania. Firma Huse to producent siłowni zewnętrznych, dla którego ważny jest nie tylko wygląd urządzeń, ale przede wszystkim bezpieczeństwo oraz jakość prezentowanych produktów. Urządzenia siłowni zewnętrznej firmy Huse są również odporne na zbyt szybkie zdzieranie się farby oraz na naprawdę silne wiatry i mrozy. Dzięki innowacyjnym metodom produkcji siłownia na wolnym powietrzu Huse jest solidna i wytrzymała, a korzystać z niej mogą zarówno większe dzieci pod okiem dorosłych, jak i młodzież, dorośli oraz seniorzy. W ofercie Huse znajdą Państwo zestawy fit, dla seniorów oraz zestawy na Pylonie.

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego producenta siłowni zewnętrznych, który dba nie tylko o wygląd sprzętu, ale również o jakość, bezpieczeństwo i zadowolenie Państwa oraz Państwa Klientów, to firma Huse jest właśnie tym producentem. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy i do bezpośredniego kontaktu telefonicznego w celu ustalenia i dokładnego omówienia wszystkich istotnych szczegółów.

Cynkowanie Ogniowe

Cynkowanie Ogniowe

Aby wydłużyć żywotność urządzeń nasze przyrządy są standardowo cynkowane ogniowo.

Profesjonalne części

Profesjonalne części

Nasze przyrządy wykonywane są z certfikowanych elementów dzięki czemu możemy zagwarantować solidność i długotwałość użytkowania.

Śruby i nakrętki

Śruby i nakrętki

Elementy złączne wykonane są ze stali nierdzewnej.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Naszym priorytetem jest produkcja urządzeń bezpiecznych dla użytkowników dlatego stosujemy odbojniki amortyzujące uderzenia oraz dodatkowo wzmacniamy konstrukcje przyrządów.

Komfort użytkowania

Komfort użytkowania

Siedziska, oparcia i stopnice wykorzystywane w naszych przyrządach mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, ponadto aby zapewnić większy komfort użytkowania, wykonujemy perforowanie które umożliwia odpływ zbierającej się wody oraz wentylacje podczas ćwiczenia.

Malowanie i kolory

Dokładamy najwyższej staranności do malowania naszych przyrządów, które są dostępne w różnych kolorach RAL. Przedstawiamy nasze podstawowe zestawy:

RAL 7040/3020

RAL 7040/3020

RAL 7040/5003

RAL 7040/5003

RAL 8016/1015

RAL 8016/1015

OPINIE O NAS

Żmijka

Żmijka

Instalacja służy do ćwiczeń kalisteniki.