Bezpieczna nawierzchnia

W naszych realizacjach do zabezpieczenia obszaru wokół urządzeń wykorzystujemy najwyższej jakości nawierzchnie, amortyzujące ewentualny upadek z wysokości oraz umożliwiające lepszą przyczepność stóp podczas ćwiczeń na urządzeniach. Wszystkie proponowane bezpieczne nawierzchnie posiadają niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa (zgodne z normami PN-EN 1176 i PN-EN 1177).

Mata przerostowa

Mata przerostowa

Popularne zabezpieczenie podłoża wykorzystywane zarówno na siłowniach plenerowych jak i placach zabaw. Porowata konstrukcja umożliwia przerost przez nią trawy tworzącej zieloną darń wokół urządzeń.

Puzzle

Puzzle

Elastyczna nawierzchnia poliuretanowo – gumowa w kształcie pojedynczych puzzli o wymiarach 500 x 500 mm. Grubość płytek spełnia wymagania krytycznej wysokości upadku do 2,2 m. Płytki łatwo dopasowują się do siebie, dzięki czemu montaż nie wymaga żadnych dodatkowych elementów.  Dopasowanie do granic strefy bezpieczeństwa możliwe jest dzięki płytkom bocznym i rogowym, przez co nie jest konieczne ich docinanie. Zaleca się montaż za pomocą kleju poliuretanowego celem wzmocnienia połączeń między poszczególnymi elementami oraz zapobiegnięcia ich demontażu.

Płytki EPDM

Płytki EPDM

Elastyczna nawierzchnia poliuretanowo – gumowa w kształcie pojedynczych kwadratowych kafelków o wymiarach 500 x 500 mm. Grubość płytek spełnia wymagania krytycznej wysokości upadku do 3,1 m. Górna warstwa płytek składa się z kolorowego granulatu EPDM łączonego bezbarwnym klejem poliuretanowym, co umożliwia wybór kolorów według skali RAL. Elementy wymagają montażu z użyciem łączników.

Płytki SBR

Płytki SBR

Elastyczna nawierzchnia poliuretanowo – gumowa w kształcie pojedynczych kwadratowych kafelków o wymiarach 500 x 500 mm. Grubość płytek spełnia wymagania krytycznej wysokości upadku do 3,1 m. Całość wykonana z czarnego gumowego granulatu SBR pochodzącego z recyklingu łączonego kolorowym klejem poliuretanowym. Dostępne kolory to czarny, czerwony, zielony i szary. Elementy wymagają montażu z użyciem łączników.