O FIRMIE

Firma powstała w momencie kiedy postanowiłem połączyć moje wieloletnie doświadczanie zawodowe w zarządzaniu firmą z pasją do sportu i zdrowego stylu życia.

W trakcie podróży po Chinach, jak nigdzie indziej, zauważyłem starszych ludzi, którzy, aby zachować witalność umysłową, i fizyczną ćwiczyli TAI CHI lub oddawali się ćwiczeniom z wykorzystaniem przyrządów do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Badając rynek siłowni zewnętrznych dostrzegłem ogromny potencjał ekonomiczny i społeczny.

I tak sie zaczęło…

MISJA

Stworzyłem firmę odpowiedzialną społecznie, która będzie realizowała cele biznesowe przez tworzenie nowych miejsc co ćwiczeń bez ograniczeń. Pragniemy zagospodarowywać otaczającą nas przestrzeń siłowniami na wolnym powietrzu. Ta przestrzeń to m.in. parki, place zabaw, stacje benzynowe, osiedla, domy spokojnej starości. Wiemy, jak ważną role odgrywa aktywność fizyczna, jednak czasami nie ma na nią miejsca lub środków, dlatego chcemy to zmienić.

Mamy nadzieje że Państwo podzielicie naszą wizję, zostając naszymi klientami lub wspierając nasze działania.

Sebastian Hulbój, CO

Huse – producent siłowni zewnętrznych!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, która produkuje i dystrybuuje wysokiej klasy sprzęt do siłowni zewnętrznych oraz elementy infrastruktury niezbędnej do tworzenia ścieżek zdrowia i parków rekreacji. Wyróżnia nas innowacyjne spojrzenie na potrzeby klientów oraz sposób wytwarzania produktów, dlatego nieustannie wdrażamy rozwiązania oraz inicjujemy procesy, dzięki którym oferowane przez nas siłownie zewnętrzne oraz sprzęt rekreacyjny, wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale również funkcjonalnością, która powinna usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagające osoby. Występując w roli producenta możemy zapewnić, że wykonujemy solidne i wytrzymałe urządzenia, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i z pewnością posłużą przez wiele lat. Jesteśmy świadomi, że siłownia zewnętrzna powinna być miejscem wygodnym i bezpiecznym dla każdego użytkownika niezależnie od jego wieku, czy sprawności fizycznej. W związku z tym zwracamy szczególną uwagę na komponenty, z których wykonujemy sprzęt do siłowni zewnętrznych. Wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane materiały, które mogą zagwarantować stabilność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą, której można zaufać.

Siłownie zewnętrzne – doskonałe miejsce na wypoczynek i rekreację

Siłownie na świeżym powietrzu zyskują coraz większą popularność nie tylko ze względu na promocję zdrowego i aktywnego stylu życia, ale również przez swoją ogólną dostępność. Często powstają przy ośrodkach rekreacyjnych, hotelach i parkach, dzięki czemu coraz więcej osób, nie mających czasu na chodzenie na tradycyjną siłownię, chętnie korzysta z tego rozwiązania. Firma Huse to producent siłowni zewnętrznych, dla którego ważny jest nie tylko wygląd urządzeń, ale przede wszystkim bezpieczeństwo oraz jakość prezentowanych produktów. Urządzenia siłowni zewnętrznej firmy Huse są również odporne na zbyt szybkie zdzieranie się farby oraz na naprawdę silne wiatry i mrozy. Dzięki innowacyjnym metodom produkcji siłownia na wolnym powietrzu Huse jest solidna i wytrzymała, a korzystać z niej mogą zarówno większe dzieci pod okiem dorosłych, jak i młodzież, dorośli oraz seniorzy. W ofercie Huse znajdą Państwo zestawy fit, dla seniorów i osób niepełnosprawnych oraz zestawy z instrukcjami ćwiczeń na Pylonie.

Profesjonalna siłownia na zewnątrz stworzona z myślą o Waszych potrzebach

Uważacie, że siłownia zewnętrzna to obiekt, który jest Wam niezbędny? Koniecznie skontaktujcie się z naszą firmą, ponieważ nie każdy producent siłowni zewnętrznych może zagwarantować satysfakcjonującą jakość obsługi. Dbamy nie tylko o wygląd sprzętu, ale również o jakość, bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów. Działamy w taki sposób, aby nie zawieść Waszych oczekiwań.