Kompleksowa oferta

Nie każdy producent oferujący siłownie zewnętrzne może Państwu zapewnić kompleksowe wsparcie na poziomie reprezentowanym przez markę Huse. Naszym największym atutem jest bogata i bardzo zróżnicowana oferta, dzięki której wybrana przez Was siłownia plenerowa będzie idealnie dopasowana do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W ofercie posiadamy różnorodne urządzenia przystosowane do treningu określonych partii ciała.

Wszystkie maszyny i przyrządy podzielone są serie różniące się technologią oraz stopniem skomplikowania. Jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdziecie w naszej ofercie rozwiązania idealnie dopasowane do własnych potrzeb i oczekiwań. Szczegółowe informacje oraz parametry techniczne wszystkich produktów marki Huse znajdziecie na podstronie oferta. Zapraszamy Was również do odwiedzenia strony z wykonanymi realizacjami, dzięki którym będziecie mogli zweryfikować, jak wygląda profesjonalna siłownia outdoor.

Producent siłowni zewnętrznych

Jeżeli uważacie, że siłownia w plenerze jest potrzebna również w Waszym miejsce, z pewnością niezbędny jest Wam profesjonalny, rzetelny i solidny producent siłowni zewnętrznych, który zaoferuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań!

Zapraszamy Was do dokładnego przeanalizowania wszystkich informacji znajdujących się na tej stronie internetowej, ponieważ Huse to firma z wieloletnim doświadczeniem, która powstała z myślą o Waszych potrzebach. Już od wielu lat zajmujemy się produkcją specjalistycznych urządzeń oraz aranżacją miejsc do ćwiczeń pod chmurką.

Wykonujemy profesjonalne siłownie plenerowe wyposażone we wszelkie przyrządy niezbędne do kompleksowego treningu ciała. Jesteśmy firmą, która na pewno nie zawiedzie Waszych oczekiwań i zaproponuje jedne z najkorzystniejszych warunków współpracy. Zapraszamy do przeanalizowania naszej oferty.

Siłownia z możliwością ładowania telefonów na USB.

 

Nominacja do nagrody INSTYTUTU WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO

Profesjonalny sprzęt

Dlaczego siłownia napowietrzna marki Huse jest doceniana przez prawie wszystkich użytkowników? Odpowiedzią na to pytanie jest jakość wykonania. Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, którzy doskonale wiedzą, że siłownie na świeżym powietrzu powinny być wyposażone w funkcjonalny, solidny i niezawodny sprzęt.

Takimi atutami wyróżniają się wszystkie oferowane przez nas siłownie zewnętrzne. Jako producent możemy Państwu zagwarantować, że nasze urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz podzespołów. Dzięki temu są nie tylko odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników atmosferycznych, ale również zapewniają bezwzględne bezpieczeństwo użytkownikom.

Jest to bardzo ważne, ponieważ siłownia zewnętrzna powinna być miejscem użytkowym i swobodnym dla każdej osoby. Zarówno dla najmłodszych użytkowników, jak i seniorów. Gwarantujemy, że oferowany przez nas sprzęt nie zawiedzie Waszych oczekiwań i będzie działać w sposób niezawodny przez wiele lat.

Pobliska siłownia w plenerze

Każdy z nas powinien dbać o ruch. Siłownia w plenerze, znajdująca się na osiedlu lub niedaleko miejsca zamieszkania, stanowi jedną z lepszych zachęt do podjęcia regularnej aktywności fizycznej. Jako producent sprzętów do siłowni zewnętrznych zapraszamy wszystkich do współpracy z naszą firmą. Oferujemy najskuteczniejsze rozwiązania, wyróżniające się odpornością na zniszczenia. Zadbajcie o to, by siłownia plenerowa spełniała oczekiwania wszystkich osób, niezależnie od wieku. Dobrze zaprojektowane i wykonane zewnętrzne siłownie plenerowe na świeżym powietrzu łączą pokolenia i pomagają dbać o formę. Siłownia napowietrzna to doskonałe rozwiązanie, które powinno znaleźć się na każdym osiedlu.

Siłownia plenerowa dla każdego

Tworzone przez nas siłownie na zewnątrz, wyróżniają się doskonałej jakości wyposażeniem. Jako sprawdzony producent sprzętów, wchodzących w skład tego typu obiektów, zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Każda siłownia zewnętrzna powinna być wyposażona nie tylko w sprzęty do ćwiczeń, ale także miejsca do relaksu, wygodne ławki i stoliki do szachów. Projektowane przez nas miejsca aktywności na świeżym powietrzu łączą pokolenia. Siłownia outdoor zlokalizowana w pobliskim parku czy na osiedlu to miejsce, do którego każdy z chęcią zagląda.

Siłownia na Twoim osiedlu

Zainteresowała Was nasza propozycja? Uważacie, że nowa siłownia na świeżym powietrzu powinna znaleźć się w Waszym mieście lub na osiedlu? Zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Z niecierpliwością czekamy na Państwa telefony i na pewno udzielimy merytorycznego wsparcia. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania.

Przygotujemy również indywidualną ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb i oczekiwań. Huse to najlepsze silownie zewnetrzne na rynku. Zrobimy dla Was wszystko, aby współpraca z nami była satysfakcjonująca.

NORMY

Certyfikacja urządzeń wg. norm PN-EN 1176:2009 oraz PN-EN 16630:2015